Carat - Diamantzaagblad - Haakse slijper voor tegels en natuursteen - Ø115 - Asgat 22.23mm
Productinformatie
Lees meer Het Carat Diamantzaagblad - Haakse slijper voor tegels en natuursteen - Ø115 - Asgat 22.23mm 115 mm (segmenthoogte 10mm mm, dikte 1.4mm mm, asgat 22.23 mm) is een hoogwaardig diam…
Specificaties
Lees meer| Productgroep: | Diamant Zaagblad |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 115 |
| Toepassing / Materiaal: | Keramiek, Tegels |
| Asgat: | 22,23 mm |
| Dikte segment: | 1.4mm |
28,10
(34,00 incl. BTW) Direct leverbaar CRT-DZ-HS-TN-115
Bestel binnen 03:01:08 voor vandaag verzenden.
Levertijd 1 dag
Op zoek naar een grotere hoeveelheid? Neem contact met ons op!

Productinformatie
Het Carat Diamantzaagblad - Haakse slijper voor tegels en natuursteen - Ø115 - Asgat 22.23mm 115 mm (segmenthoogte 10mm mm, dikte 1.4mm mm, asgat 22.23 mm) is een hoogwaardig diamantzaagblad dat staat voor duurzaamheid en precisie. Het is geschikt voor het zagen van keramiek,tegels en levert dankzij het turbo segment een nette en splintervrije snede. Dit blad is ontworpen voor droog en nat gebruik en daardoor breed inzetbaar bij bouw- en renovatieprojecten. Voordelen: • 115 mm diameter – geschikt voor veelgebruikte machines • 10mm mm segmenthoogte – lange levensduur en efficiënt zagen • Carat kwaliteit – betrouwbare keuze voor de professional Geschikt voor gebruik met: haakse slijper.
Specificaties
| Productgroep: | Diamant Zaagblad |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 115 |
| Toepassing / Materiaal: | Keramiek, Tegels |
| Asgat: | 22,23 mm |
| Dikte segment: | 1.4mm |
| Droog of nat gebruik: | Droog |
| Hoogte segment: | 10mm |
| Machine Type: | Haakse slijper |
| Snelle koeling: | Nee |
| Inhoud: | 1 stuk |

CARAT
Carat - Diamantzaagblad - Haakse slijper voor tegels en natuursteen - Ø115 - Asgat 22.23mm
28,10
(34,00 incl. BTW)









