Carat - Diamantzaagblad - Tegelzaag - Ø150 - Asgat 22.23mm
Productinformatie
Lees meer Het Carat Diamantzaagblad - Tegelzaag - Ø150 - Asgat 22.23mm 150 mm (segmenthoogte 8mm mm, dikte 1.5mm mm, asgat 22.23 mm) is een hoogwaardig diamantzaagblad dat staat voor duurza…
Specificaties
Lees meer| Productgroep: | Diamant Zaagblad |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 150 |
| Toepassing / Materiaal: | Keramiek, Tegels |
| Asgat: | 22,23 mm |
| Dikte segment: | 1.5mm |
42,25
(51,12 incl. BTW) Direct leverbaar CRT-DZ-TZ-150
Bestel binnen 04:49:45 voor vandaag verzenden.
Levertijd 1 dag
Op zoek naar een grotere hoeveelheid? Neem contact met ons op!

Productinformatie
Het Carat Diamantzaagblad - Tegelzaag - Ø150 - Asgat 22.23mm 150 mm (segmenthoogte 8mm mm, dikte 1.5mm mm, asgat 22.23 mm) is een hoogwaardig diamantzaagblad dat staat voor duurzaamheid en precisie. Het is geschikt voor het zagen van keramiek,tegels en levert dankzij het turbo segment een nette en splintervrije snede. Dit blad is ontworpen voor droog en nat gebruik en daardoor breed inzetbaar bij bouw- en renovatieprojecten. Voordelen: • 150 mm diameter – geschikt voor veelgebruikte machines • 8mm mm segmenthoogte – lange levensduur en efficiënt zagen • Carat kwaliteit – betrouwbare keuze voor de professional Geschikt voor gebruik met: tegelzaag.
Specificaties
| Productgroep: | Diamant Zaagblad |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 150 |
| Toepassing / Materiaal: | Keramiek, Tegels |
| Asgat: | 22,23 mm |
| Dikte segment: | 1.5mm |
| Droog of nat gebruik: | Nat en droog |
| Hoogte segment: | 8mm |
| Machine Type: | Tegelzaag |
| Snelle koeling: | Ja |
| Inhoud: | 1 stuk |

CARAT
Carat - Diamantzaagblad - Tegelzaag - Ø150 - Asgat 22.23mm
42,25
(51,12 incl. BTW)









