Radix - Diamant komschijf - 125 x 22,23 mm - Pro
Productinformatie
Lees meer De Radix diamant komschijf (125 x 22,23 mm) - Pro is geschikt voor beton. Voorzien van dubbele rij segmenten voor snelle en schone sneden. Professionele kwaliteit voor dagelijks g…
Specificaties
Lees meer| Productgroep: | Diamant Komschijf |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 125 |
| Toepassing / Materiaal: | Baksteen, Beton, Steen |
| Norm waarde: | EN-13236 |
| Asgat: | 22,23 mm |
21,93
(26,54 incl. BTW) Direct leverbaar RX-DK-125PR

Bestel binnen 13:42:04 voor vandaag verzenden.
Levertijd 1 dag
Op zoek naar een grotere hoeveelheid? Neem contact met ons op!

Productinformatie
De Radix diamant komschijf (125 x 22,23 mm) - Pro is geschikt voor beton. Voorzien van dubbele rij segmenten voor snelle en schone sneden. Professionele kwaliteit voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Productgroep: | Diamant Komschijf |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 125 |
| Toepassing / Materiaal: | Baksteen, Beton, Steen |
| Norm waarde: | EN-13236 |
| Asgat: | 22,23 mm |
| Dikte segment: | 5.0mm |
| Droog of nat gebruik: | Nat en droog |
| Hoogte segment: | 8mm |
| Machine Type: | Haakse slijper |
| Maximale RPM: | 12.000 |
| Snelle koeling: | Nee |
| Inhoud: | 1 stuk |

RADIX
Radix - Diamant komschijf - 125 x 22,23 mm - Pro
21,93
(26,54 incl. BTW)






