Radix - Diamantschijf - 125 mm - Premium
Productinformatie
Lees meer De Radix diamantschijf (125 mm) - Premium is geschikt voor zachte steen, kalksteen en baksteen. Voorzien van turbo-segmenten met beschermrand voor snelle en schone sneden. Profess…
Specificaties
Lees meer| Productgroep: | Diamant Zaagblad |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 125 |
| Toepassing / Materiaal: | Baksteen, Steen |
| Asgat: | 22,23 mm |
| Dikte segment: | 2.0mm |
9,05
(10,95 incl. BTW) Direct leverbaar RX-DC-125-PRM

Bestel binnen 12:32:04 voor vandaag verzenden.
Levertijd 1 dag
Op zoek naar een grotere hoeveelheid? Neem contact met ons op!

Productinformatie
De Radix diamantschijf (125 mm) - Premium is geschikt voor zachte steen, kalksteen en baksteen. Voorzien van turbo-segmenten met beschermrand voor snelle en schone sneden. Professionele kwaliteit voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Productgroep: | Diamant Zaagblad |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 125 |
| Toepassing / Materiaal: | Baksteen, Steen |
| Asgat: | 22,23 mm |
| Dikte segment: | 2.0mm |
| Droog of nat gebruik: | Nat en droog |
| Hoogte segment: | 7mm |
| Machine Type: | Haakse slijper |
| Maximale RPM: | 12.000 |
| Snelle koeling: | Nee |
| Inhoud: | 1 stuk |

RADIX
Radix - Diamantschijf - 125 mm - Premium
9,05
(10,95 incl. BTW)






