Radix - Diamantschijf voor beton - 230 x 22,23 mm - Premium
Productinformatie
Lees meer De Radix diamantschijf voor beton (230 x 22,23 mm) - Premium is geschikt voor beton en harde materialen. Voorzien van kroonsegmenten voor snelle en schone sneden. Professionele kw…
Specificaties
Lees meer| Productgroep: | Diamant Zaagblad |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 230 |
| Toepassing / Materiaal: | Baksteen, Beton, Steen |
| Norm waarde: | EN-13236 |
| Asgat: | 22,23 mm |
26,96
(32,62 incl. BTW) Direct leverbaar RX-DC-230BT-PRM

Bestel binnen 06:16:44 voor vandaag verzenden.
Levertijd 1 dag
Op zoek naar een grotere hoeveelheid? Neem contact met ons op!

Productinformatie
De Radix diamantschijf voor beton (230 x 22,23 mm) - Premium is geschikt voor beton en harde materialen. Voorzien van kroonsegmenten voor snelle en schone sneden. Professionele kwaliteit voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Productgroep: | Diamant Zaagblad |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 230 |
| Toepassing / Materiaal: | Baksteen, Beton, Steen |
| Norm waarde: | EN-13236 |
| Asgat: | 22,23 mm |
| Dikte segment: | 2.6mm |
| Droog of nat gebruik: | Nat en droog |
| Hoogte segment: | 12mm |
| Machine Type: | Haakse slijper |
| Maximale RPM: | 6.600 |
| Snelle koeling: | Ja |
| Inhoud: | 1 stuk |

RADIX
Radix - Diamantschijf voor beton - 230 x 22,23 mm - Premium
26,96
(32,62 incl. BTW)






