Radix - Diamantschijf voor tegels - 125 x 22,23 mm - Premium
Productinformatie
Lees meer De Radix diamantschijf voor tegels (125 x 22,23 mm) - Premium is geschikt voor tegels, keramiek en natuursteen. Voorzien van X-turbo segmenten voor snelle en schone sneden. Profes…
Specificaties
Lees meer| Productgroep: | Diamant Zaagblad |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 125 |
| Toepassing / Materiaal: | Keramiek, Tegels |
| Asgat: | 22,23 mm |
| Dikte segment: | 1.2mm |
10,86
(13,14 incl. BTW) Direct leverbaar RX-DC-125TG-PRM

Bestel binnen 13:44:01 voor vandaag verzenden.
Levertijd 1 dag
Op zoek naar een grotere hoeveelheid? Neem contact met ons op!

Productinformatie
De Radix diamantschijf voor tegels (125 x 22,23 mm) - Premium is geschikt voor tegels, keramiek en natuursteen. Voorzien van X-turbo segmenten voor snelle en schone sneden. Professionele kwaliteit voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Productgroep: | Diamant Zaagblad |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 125 |
| Toepassing / Materiaal: | Keramiek, Tegels |
| Asgat: | 22,23 mm |
| Dikte segment: | 1.2mm |
| Droog of nat gebruik: | Nat en droog |
| Hoogte segment: | 10mm |
| Machine Type: | Haakse slijper |
| Maximale RPM: | 12.000 |
| Snelle koeling: | Nee |
| Inhoud: | 1 stuk |

RADIX
Radix - Diamantschijf voor tegels - 125 x 22,23 mm - Premium
10,86
(13,14 incl. BTW)






