Radix - Diamantschijf voor tegels - 200 x 25,4 mm - Nat gebruik - Premium
Productinformatie
Lees meer De Radix diamantschijf voor tegels (200 x 25,4 mm) - Premium is geschikt voor tegels, keramiek en natuursteen. Voorzien van doorlopende rand voor snelle en schone sneden. Professi…
Specificaties
Lees meer| Productgroep: | Diamant Zaagblad |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 200 |
| Toepassing / Materiaal: | Keramiek, Tegels |
| Asgat: | 25,40 mm |
| Dikte segment: | 1.8mm |
20,37
(24,65 incl. BTW) Direct leverbaar RX-DC-200X25.4-TG-PRM

Bestel binnen 15:57:39 voor vandaag verzenden.
Levertijd 1 dag
Op zoek naar een grotere hoeveelheid? Neem contact met ons op!

Productinformatie
De Radix diamantschijf voor tegels (200 x 25,4 mm) - Premium is geschikt voor tegels, keramiek en natuursteen. Voorzien van doorlopende rand voor snelle en schone sneden. Professionele kwaliteit voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Productgroep: | Diamant Zaagblad |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 200 |
| Toepassing / Materiaal: | Keramiek, Tegels |
| Asgat: | 25,40 mm |
| Dikte segment: | 1.8mm |
| Droog of nat gebruik: | Nat en droog |
| Hoogte segment: | 8mm |
| Machine Type: | Haakse slijper |
| Maximale RPM: | 7600 |
| Snelle koeling: | Nee |
| Inhoud: | 1 stuk |

RADIX
Radix - Diamantschijf voor tegels - 200 x 25,4 mm - Nat gebruik - Premium
20,37
(24,65 incl. BTW)






