Radix - Diamantschijf voor voegen - 125 x 6,4 mm - Pro
Productinformatie
Lees meer De Radix diamant voegenschijf (125 x 6,4 mm) - Pro is geschikt voor baksteen en metselwerk. Voorzien van gesegmenteerde rand voor snelle en schone sneden. Professionele kwaliteit…
Specificaties
Lees meer| Productgroep: | Voegenfrees |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 125 |
| Toepassing / Materiaal: | Baksteen, Steen |
| Norm waarde: | EN-13236 |
| Asgat: | 22,23 mm |
31,31
(37,89 incl. BTW) Direct leverbaar RX-DV-125


Productinformatie
De Radix diamant voegenschijf (125 x 6,4 mm) - Pro is geschikt voor baksteen en metselwerk. Voorzien van gesegmenteerde rand voor snelle en schone sneden. Professionele kwaliteit voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Productgroep: | Voegenfrees |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 125 |
| Toepassing / Materiaal: | Baksteen, Steen |
| Norm waarde: | EN-13236 |
| Asgat: | 22,23 mm |
| Dikte segment: | 6.4mm |
| Droog of nat gebruik: | Nat en droog |
| Hoogte segment: | 8mm |
| Machine Type: | Haakse slijper |
| Maximale RPM: | 12.000 |
| Snelle koeling: | Nee |
| Inhoud: | 1 stuk |

RADIX
Radix - Diamantschijf voor voegen - 125 x 6,4 mm - Pro
31,31
(37,89 incl. BTW)






