Radix - FX Pro - Nagelpluggen/Slagpluggen - Grote kraag - 6 x 55/25mm (50 stuks)
Productinformatie
Lees meer Radix FX Pro biedt Nagelpluggen/Slagpluggen aan met een grote kraag, met een afmeting van 6 x 55/25mm, verkrijgbaar in een verpakking van 50 stuks. Deze zijn ontworpen voor stevig…
Specificaties
Lees meer| Productgroep: | Nagel en Slag Pluggen |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 6,0 |
| Lengte (in mm): | 55 |
| Plug diameter (in mm): | 6 mm |
| Plug lengte (in mm): | 55 mm |
3,39
4,24 Bespaar nu -20 % (4,10 incl. BTW) Direct leverbaar RX-NPLUGFXP-GK6x55

Bestel binnen 10:07:36 voor vandaag verzenden.
Levertijd 1 dag
Op zoek naar een grotere hoeveelheid? Neem contact met ons op!

Productinformatie
Radix FX Pro biedt Nagelpluggen/Slagpluggen aan met een grote kraag, met een afmeting van 6 x 55/25mm, verkrijgbaar in een verpakking van 50 stuks. Deze zijn ontworpen voor stevige bevestiging en zijn geschikt voor diverse constructie- en installatie toepassingen, en bieden betrouwbare prestaties en duurzaamheid voor professioneel gebruik.
Innovatief expansiesysteem: Het unieke ontwerp met sleuven zorgt voor optimale spreiding in verschillende materialen, zoals beton, steen en holle bakstenen.
Antirotatieribbels: Over de volledige lengte van de plug, waardoor deze niet meedraait tijdens het inslaan van de nagelschroef.
Taps toelopende punt: Maakt het eenvoudiger om de plug door het bevestigingsmateriaal en in het boorgat te plaatsen.
Voorgeassembleerde nagelschroef: Een speciale, gegalvaniseerde nagelschroef met pozidrivkop voor snelle en stevige montage.
Specificaties
| Productgroep: | Nagel en Slag Pluggen |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 6,0 |
| Lengte (in mm): | 55 |
| Plug diameter (in mm): | 6 mm |
| Plug lengte (in mm): | 55 mm |
| Diameter x Lengte (mm): | 6x55 |
| Schroef diameter: | 3,8 mm |
| Schroef lengte: | 60 mm |
| Inhoud: | 50 stuks |

RADIX
Radix - FX Pro - Nagelpluggen/Slagpluggen - Grote kraag - 6 x 55/25mm (50 stuks)
3,39
(4,10 incl. BTW)












