Radix - Universele diamantschijf - 115 x 22,23 mm - Pro
Productinformatie
Lees meer De Radix universele diamantschijf (115 x 22,23 mm) - Pro is geschikt voor alle bouwmaterialen. Voorzien van kroonsegmenten voor snelle en schone sneden. Professionele kwaliteit vo…
Specificaties
Lees meer| Productgroep: | Diamant Zaagblad |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 115 |
| Toepassing / Materiaal: | Baksteen, Beton, Keramiek, Steen, Tegels, Universeel |
| Norm waarde: | EN-13236 |
| Asgat: | 22,23 mm |
7,85
(9,50 incl. BTW) Niet op voorraad RX-DC-115-UN-PR


Productinformatie
De Radix universele diamantschijf (115 x 22,23 mm) - Pro is geschikt voor alle bouwmaterialen. Voorzien van kroonsegmenten voor snelle en schone sneden. Professionele kwaliteit voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Productgroep: | Diamant Zaagblad |
|---|---|
| Diameter (in mm): | 115 |
| Toepassing / Materiaal: | Baksteen, Beton, Keramiek, Steen, Tegels, Universeel |
| Norm waarde: | EN-13236 |
| Asgat: | 22,23 mm |
| Dikte segment: | 2.0mm |
| Droog of nat gebruik: | Nat en droog |
| Hoogte segment: | 12mm |
| Machine Type: | Haakse slijper |
| Maximale RPM: | 13200 |
| Snelle koeling: | Ja |
| Inhoud: | 1 stuk |

RADIX
Radix - Universele diamantschijf - 115 x 22,23 mm - Pro
7,85
(9,50 incl. BTW)






